Widget Instance (1.4.8) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Published
lv: Publicēts

en: Other
lv: Citi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Content ID
lv: Satura ID
