Widget Instance (1.4.8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
