Widget Instance (1.4.12) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
