Widget Instance (1.4.12) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Other
cy: Arall

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi
