Widget Instance (1.4.9) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Other
de: Weitere

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: Changed
de: Geändert

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Content ID
de: Inhalts-ID

en: Widget Type
de: Steuerelementtyp
