Widget Type (1.4.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
