Widget Type (1.4.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Directory
az: Kataloq

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
