Widget Type (1.4.4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
