Widget Type (1.4.4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Directory
et: Kataloog

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
