Widget Type (1.5.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Version
ja: バージョン

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済
