Widget Type (1.5.10) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Directory
bs: Direktorij

en: Authored on
bs: Napisano

en: Source
bs: Izvor
