Widget Type (1.5.10) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
