Widget Type (1.5.10) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: Source
ps: سرچينه
