Widget Type (1.5.11) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Directory
lv: Direktorija

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Source
lv: Avots

en: Changed
lv: Labots
