Widget Type (1.5.11) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Source
ug: مەنبە

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار
