Widget Type (1.5.12) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil
