Widget Type (1.5.12) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Filter
gl: Filtro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Directory
gl: Directorio

en: Authored on
gl: Creado en

en: Source
gl: Orixe

en: Changed
gl: Cambiado
