Widget Type (1.5.12) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
