Widget Type (1.5.12) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Version
os: Верси

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
