Widget Type (1.5.12) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Directory
sk: Adresár

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Source
sk: Zdroj

en: Changed
sk: Zmenené
