Widget Type (1.5.13) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Authored on
be: Дата:

en: Source
be: Крыніца
