Widget Type (1.5.14) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Source
fa: منبع

en: Changed
fa: تغییر یافته
