Widget Type (1.5.14) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring

en: Authored on
jv: Ditulis nang
