Widget Type (1.5.14) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Version
vi: Phiên bản

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Filter
vi: Lọc

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Directory
vi: Thư mục

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Source
vi: Nguồn

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Widgets
vi: Ô điều khiển
