Widget Type (1.5.15) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Source
ka: წყარო
