Widget Type (1.5.16) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored on
af: Geskep op

en: Source
af: Bron
