Widget Type (1.5.16) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Directory
hr: Imenik

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Source
hr: Izvor
