Widget Type (1.5.16) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Changed
sr: Промењен
