Widget Type (1.5.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Filter
ar: انتقاء

en: Directory
ar: الدليل

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Source
ar: المصدر

en: Changed
ar: تم التغير
