Widget Type (1.5.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Filter
he: סינון

en: Directory
he: סיפרייה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Source
he: מקור

en: Changed
he: השתנה
