Widget Type (1.5.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Filter
hu: Szűrő

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Source
hu: Forrás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Endpoint
hu: Végpont
