Widget Type (1.5.4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Filter
oc: Filtrar

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Source
oc: Font

en: Changed
oc: Modificat
