Widget Type (1.5.5) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր
