Widget Type (1.5.5) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Filter
is: Sía
