Widget Type (1.5.5) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Source
ta: மூலம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
