Widget Type (1.5.6) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Filter
bg: Филтър

en: Directory
bg: Директория

en: Authored on
bg: Написано на

en: Source
bg: Източник
