Widget Type (1.5.6) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Version
id: Versi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Directory
id: Direktori

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Source
id: Sumber

en: Changed
id: Berubah
