Widget Type (1.5.6) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Version
it: Versione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Filter
it: Filtra

en: Directory
it: Cartella

en: Authored on
it: Creato il

en: Source
it: Sorgente

en: Changed
it: Modificato
