Widget Type (1.5.7) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Directory
da: Mappe

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Source
da: Kilde

en: Changed
da: Ændret

en: Widget Types
da: Typer af widgets
