Widget Type (1.5.7) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Search
is: Leita

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Filter
is: Filtur

en: Authored on
is: Skrivað tann
