Widget Type (1.5.7) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored on
kk: Уақыты
