Widget Type (1.5.7) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Directory
lt: Katalogas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista
