Widget Type (1.5.7) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Version
ru: Версия

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Directory
ru: Каталог

en: Authored on
ru: Создан в

en: Source
ru: Источник

en: Changed
ru: Изменение

en: Widgets
ru: Виджеты
