Widget Type (1.5.8) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Directory
cs: Adresář

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Source
cs: Zdroj

en: Changed
cs: Změněno

en: Widgets
cs: Widgety
