Widget Type (1.5.9) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Authored on
fi: Luotu

en: Source
fi: Lähde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Widget Types
fi: Widgetin tyypit
