Widget Type (1.5.17) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Directory
sv: Katalog

en: Authored on
sv: Författad

en: Source
sv: Källa

en: Changed
sv: Ändrad
