Windup (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Updated
ast: Anováu

en: n/a
ast: n/d

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
