Windup (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Updated
be: Абноўлена

en: n/a
be: [няма]

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
