Windup (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: n/a
el: δ/υ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: New
el: Δημιουργία

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: By @author @time ago
el: Από @author πριν @time
