Windup (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Updated
hi: अद्यतित

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: New
hi: नया

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें
